If you do not see your name on this page, please contact Christophe Salzmann.
A: Alejandro Marchetti, M: Mark Butcher, P: Paman Gujral, K: Klaske van Heusden
|
Semaine 1 |
|
|
|
|
|
|
Semaine 2 |
|
|
|
|
|
|
Semaine 3 |
|
|
|
|
|
Matin (MT) |
|
|
|
|
|
|
Matin (MT) |
|
|
|
|
|
|
Matin (MT) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A1 |
Mamin Sébastien |
A |
|
|
|
|
B1 |
Marclay Samuel |
A |
|
|
|
|
C1 |
Joss Diego |
A |
|
|
|
A1 |
Maffli Luc |
A |
|
|
|
|
B1 |
Gasser Yannick |
A |
|
|
|
|
C1 |
Valentin Alexandre |
A |
|
|
|
A1 |
Hassan Sami |
A |
|
|
|
|
B1 |
Lanz Guillaume |
A |
|
|
|
|
C1 |
Varricchio Stefano |
A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
B1 |
Tairum Alexandre |
A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A2 |
Gillard François |
A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
C2 |
Alvarez Mauricio |
A |
|
|
|
A2 |
Chappuis Olivier |
A |
|
|
|
|
B2 |
Cabral Andrea |
A |
|
|
|
|
C2 |
Emery Christophe |
A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
B2 |
Roulet Gilles |
A |
|
|
|
|
C2 |
Rashti Cyrus |
A |
|
|
|
A3 |
Lüthi Barthélémy |
|
M |
|
|
|
B2 |
Ackermann Mathieu |
A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A3 |
Boutinard Rouelle Grégoire |
|
M |
|
|
|
B2 |
Roulet Mathieu |
A |
|
|
|
|
C3 |
Schneider Tilman |
|
M |
|
|
A3 |
Bachmann Peter Pierre Deleglise |
|
M |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
C3 |
Ben Tanfous Zied |
|
M |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
B3 |
Marending Michael |
|
M |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A4 |
Monnard Guillaume |
|
M |
|
|
|
B3 |
Leuenberger Kaspar |
|
M |
|
|
|
C4 |
Sovilla Jérôme |
|
M |
|
|
A4 |
Vionnet Laurent |
|
M |
|
|
|
B3 |
Widmer Silvan |
|
M |
|
|
|
C4 |
Ryser Corentin |
|
M |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
B3 |
Grandjean Raphael |
|
M |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A5 |
Holzbecher Jiri |
|
|
P |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
C5 |
Bérard Philippe |
|
M |
|
|
A5 |
Mägli Nathanaël |
|
|
P |
|
|
B4 |
Nguyen Hong Duc |
|
M |
|
|
|
C5 |
Kilchenmann Samuel |
|
M |
|
|
A5 |
Mägli Raphaël |
|
|
P |
|
|
B4 |
Garcin Gilles |
|
M |
|
|
|
C5 |
Moser Philippe |
|
M |
|
|
A5 |
Schlegel Manuel |
|
|
P |
|
|
B4 |
Massaras Vasili |
|
M |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
B4 |
Wicht Nicolas |
|
M |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Après-midi (EL) |
|
|
|
|
|
|
Après-midi (EL) |
|
|
|
|
|
|
Après-midi (GM) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
a1 |
Grioni Stefano |
|
|
|
K |
|
b1 |
Sari Gökhan |
|
|
|
K |
|
c1 |
Zimmermann Simon |
|
|
P |
|
a1 |
Arrioja Carlo |
|
|
|
K |
|
b1 |
Maroonian Aris |
|
|
|
K |
|
c1 |
Schäfer Etienne |
|
|
P |
|
a1 |
Cherix Nicolas |
|
|
|
K |
|
b1 |
Lauber Patrice |
|
|
|
K |
|
c1 |
Kostakev Ivan |
|
|
P |
|
a1 |
Jaber Karim |
|
|
|
K |
|
b1 |
Peyman Safarzadeh-Samarghandian |
|
|
|
K |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
c2 |
Mégel Olivier |
|
|
P |
|
a2 |
Weishaupt Andreas |
|
|
|
K |
|
b4 |
Kontchouo Jean Baptiste |
|
|
|
K |
|
c2 |
Alemayehu Sennaï Masato |
|
|
P |
|
a2 |
Egli Samuel |
|
|
|
K |
|
b4 |
Nyffeler Clemens |
|
|
|
K |
|
c2 |
Besson David |
|
|
P |
|
a2 |
Fauconnet Adrien |
|
|
|
K |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
a2 |
Palaz Dimitri |
|
|
|
K |
|
b2 |
Segurola Abel |
|
M |
|
|
|
c3 |
Weber Alexis |
|
M |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
b2 |
Alpizar Solano Pablo Andres |
|
M |
|
|
|
c3 |
Guzman Solares Enrique René |
|
M |
|
|
a3 |
Umuhire Angélique |
|
M |
|
|
|
b2 |
Meier Silvio |
|
M |
|
|
|
c3 |
Berset Aloys |
|
M |
|
|
a3 |
Pace Catherine |
|
M |
|
|
|
b2 |
Costello Sean |
|
M |
|
|
|
c3 |
Gremaud Héloïse |
|
M |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
a5 |
Rehman Kazim |
|
|
P |
|
|
b3 |
Rosser Martin |
|
|
P |
|
|
c4 |
Frei Emmanuel |
|
M |
|
|
a5 |
Piatti Anne |
|
|
P |
|
|
b3 |
Rohr Lukas |
|
|
P |
|
|
c4 |
Müller Maurice |
|
M |
|
|
a5 |
Junod Nicolas |
|
|
P |
|
|
b3 |
Schwander Michael |
|
|
P |
|
|
c4 |
Iglesias Angel |
|
M |
|
|
a5 |
Muller Vincent |
|
|
P |
|
|
b3 |
Stefan Rigert |
|
|
P |
|
|
c4 |
Henchoz Samuel |
|
M |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
c5 |
Vallotton Romain |
|
|
|
K |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
c5 |
Augsburger Clair |
|
|
|
K |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
c6 |
Drautz Frank |
|
|
|
K |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
c6 |
Wälchli Manuel |
|
|
|
K |
|
v. 30.04.2008, ChS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
c7 |
Lebrun-Lambeau Adrien J.H. |
|
|
|
K |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
c7 |
Lemercier Renaud |
|
|
|
K |